Про нас

Обережно! Якщо ви вперше у Gerdan, ризикуєте стати нашими постійними клієнтами. У нас стільки краси, що інколи нереально відірвати погляд. Хочеться приміряти, милуватися і мріяти про чарівні образи з нашими золотими та срібними прикрасами.

Заявляємо впевнено і без зайвих перебільшень: ми готові кардинально змінити ваші уявлення про світ ювелірних прикрас.

Але спершу давайте знайомитися…

Ми – Соломія та Віталій Стасюки. Gerdan – наш сімейний бізнес, у який ми вкладаємо всю любов і натхнення. Ми закохані у ювелірні прикраси майже так само сильно, як одне в одного.

Колись ми вимріювали Gerdan таким, щоб у кожному сантиметрі магазину відчувалися наші сімейні та естетичні цінності. Дуже багато часу приділяємо сервісу. Щоб ви отримали якнайбільше задоволення від вибору прикрас.

Ми дуже ретельно формуємо асортимент. Шукаємо неповторні фактури. Можемо годинами розглядати вироби, милуватися блиском, вгадувати, кому б ця прикраса найбільше пасувала.

Ми об’їздили пів світу, щоб відшукати ідеальні форми. Вчилися розпізнавати ваші бажання – ті, про які ви й самі можливо не здогадуєтесь.

Ми знаємо, як підкреслити ваш стиль. Або сформувати зовсім новий. Допомагаємо підбирати найкращі подарунки. Ті, з якими аж пищать від радості.

Ми консультуємо. По телефону, поштою чи за горнятком кави. Обіймаємо найдорожчих клієнтів і залюбки самі робимо подарунки.

Шалено любимо свою роботу! Бо робимо те, що приносить неземну любов.

Gerdan – це не речі

Gerdan – це щирі непідробні емоції. Дівчина, яка побачила в коробочці обручку з діамантом,  радіє не каратам чи пробі золота. Подруга, що одягає сережки, про які так давно мріяла, обіймає вас не за ціну подарунка. Тато, якому подарували ланцюжок, усміхнеться те тому, що у ньому 40 грамів золота. Це трохи більше, ніж просто ювелірні вироби.

Саме заради таких емоцій ми працюємо. Прокидаємося щоранку, щоб ви раділи. І щоб ваші близькі відчували вашу любов.

Чому Gerdan?

Бо ми ніколи не пропонуємо прикрас, які самі б не обрали в подарунок чи для себе. А ще:

  • наші прикраси виготовлені з найякісніших сплавів;
  • в асортименті – сучасні та стильні моделі, яких не знайдете на інших прилавках;
  • якість кожного нашого виробу сертифікована;
  • пропонуємо гарантію для кожної з прикрас;
  • ми уважно слідкуємо за світовими трендами, щоб кожен наш клієнт ішов у ногу з ювелірним часом.

Запрошуємо

Приходьте ознайомитися з асортиментом, приміряти прикрасу, про яку так давно мріяли, вибрати подарунок чи просто так – поговорити про красу ювелірного світу. У Gerdan раді завжди і кожному.